Banneru izvietošana stendā
Bannera izvietošanas izcenojums ir 25 Eur/mēn, izvietojot  līdz 2 mēnešiem gadā/1 banneri. Izvietošanas laiku var pagarināt, maksājot 28,50 eur/mēnesī (pagarinājums iespējams tikai tad, ja neviens cits nav pieteicies bannera izvietošanai uz šo laiku). Gadījumā, ja uz vienu stendu vienlaicīgi piesakās vairāki pretendenti, priekšroka tiek dota uzņēmumam ar ilgāku biedra stāžu vai kuram pagājis ilgāks laiks kopš iepriekšējā bannera izvietošanas.
Biedru reklāmas vajadzībām A7 autoceļa malā izvietoti 2 vides reklāmas stendi.

Stends: “Vāverēni”, Krogsils, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads

KNUP-stends-Alejas Vides reklāmas stends “Vāverēni” (3×6 m, vienpusējs, paralēli autoceļam). Atrodas starp Ķekavu un Rīgu

Stends: “Odiņš”, Ķekava.

KNUP-stends-Odukalns

Vides reklāmas stends Odukalnā (3×6 m, divpusējs, perpendikulāri ceļam). Atrodas starp Ķekavu un Ķekavas apli

Stendu izvietojums kartē

Vides-stendi-karte

 

BANNERU IZVIETOŠANA!

PIETEIKT SAVLAICĪGI ZVANOT T. 29544307 (Māris)

Gadījumā, ja 2 mēnešus pirms tuvākā brīvā laika neviens biedrs nav pieteicis bannera izvietošanu, biedrībai ir tiesības stendu iznomāt citiem interesentiem, kas nav biedri.

Uzmanību!

Ķekavas novada uzņēmēju padome atstāj sev tiesības pasākumu laikā (2-4 dienas) aizstāt esošos banerus ar savu informāciju.

Bannera izvietošanas nosacījumi:
  • jāsaskaņo tā izvietošana ar Ķekavas novada pašvaldības Telpiskās plānošanas daļu (t. 67936031), maksājot pašvaldības nodevu 14.23 eur/apmērā;
  • jāsaņem reklāmas pasi (Saskaņota reklāmas pase ir eksponēšanas atļauja);
  • jāizgatavo banneris (Bannera izmēri 2,90×5,90);
  • jāuzstāda;
  • jānovāc.

Banera izgatavošanas iespējas

  • Banneru dizaina izstrādi, maketēšanu un izgatavošanu piedāvā SIA “Zemgus LB”, www.zemgus.lv (t. 29227786). Atkarībā no izgatavotāja un izmantotajiem materiāliem bannera izgatavošanas izmaksas ir ~ 6-10 eur/kvm.
  • Bannera montāža un demontāža kopā 60 eur. Zvanīt Artūram Rumbinam t. 26334588